13 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 listopada 2018

14. Sonia Ruciak | Bez tytułu, z cyklu "Możliwości", 2018

aAukcje archiwalne13 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, z cyklu "Możliwości", 2018
Bez tytułu, z cyklu

Sonia Ruciak (ur. 1987)

Bez tytułu, z cyklu "Możliwości", 2018

akryl, płótno, 100 x 150 cm (poliptyk 50 x 50 cm x 6 szt.), każda z części sygn.: 'Ruciak 2018'

Cena wylicytowana
4 200 zł