Varia 34 / 15 lutego 2020

161. | Solniczka

HomeAukcje archiwalneVaria 34Solniczka
161
Solniczka

Solniczka

Miśnia, XIX/XX w.
porcelana, wzór cebulowy, malatury podszkliwne, sygn. na spodzie; wym. 3,5 x 11 cm