63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

2. Sławomir Wojtkiewicz | Palce Paolo, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiPalce Paolo, 2016
Palce Paolo, 2016

Sławomir Wojtkiewicz

Palce Paolo, 2016

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p. d.: S. Wojtkiewicz

Sławomir Wojtkiewicz Absolwent PLSP w Białymstoku oraz Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Obecnie adiunkt na WBiIS PB. Z powodzeniem uprawia zawód architekta, a jego projekty znajdują oddźwięk w kraju i na świecie (między innymi w Szkocji i Arabii Saudyjskiej). Laureat wielu konkursów architektonicznych i wystaw . Zawodowo specjalizuje się głównie w zabudowie jednorodzinnej i tu uzupełnieniem architektury jest sztuka. W sposób płynny łączy ją z malarstwem, a tematyka obrazów powiązana jest z autorskim projektowaniem, znajduje spełnienie w całościowym i wynikowym postrzeganiu przestrzeni. Z racji zainteresowań teoretycznych i praktycznych architekturą, zagadnienia sztuki stają się w dużej części polem jego pracy naukowej i kierunku, w który upatruje swój dalszy rozwój.
Cena wylicytowana
700 zł