8. Seweryn Bieszczad | Sukiennice Krakowskie przed restaracyą, 1885 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Sukiennice Krakowskie przed restaracyą, 1885 r.
Sukiennice Krakowskie przed restaracyą, 1885 r.

Seweryn Bieszczad (1852 Jasło -1923 Krosno)

olej, papier, płótno, 20,5 x 27 cm, sygn. i dat. p.d.: S.Bieszczad 1885.
Obraz namalowany na zdjeciu z epoki z krakowskiego zakładu fotograficznego Ignacego Kriegera - unikat.

Seweryn Bieszczad istopada 1852 w Jaśle, zm. 17 czerwca 1923 w Krośnie) –