Aukcja Prac na Papierze: Sztuka dawna / 25 stycznia 2020

71. Seweryn Bieszczad | Obóz cygański

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na Papierze: Sztuka dawnaObóz cygański
71
Obóz cygański

Seweryn Bieszczad (1852 Jasło -1923 Krosno)

Obóz cygański

akwarela, papier, 29,5 × 44 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: S. Bieszczad

Seweryn Bieszczad istopada 1852 w Jaśle, zm. 17 czerwca 1923 w Krośnie) –