Varia 38 / 21 października 2020

272. Serwis kawowy na 5 osób, Wałbrzych, lata 60. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Serwis kawowy na 5 osób, Wałbrzych, lata 60. XX w.
272
Serwis kawowy na 5 osób, Wałbrzych, lata 60. XX w.

W typie fasonu Halina/Millenium, porcelana z dekoracją iryzujacą, złocona, uszkodzenie jednego spodka, wys. dzbanka 23,5 cm, wys. mlecznika 8 cm, wys. cukiernicy 9 cm, wys. filiżanek 6,5 cm, śr. spodków 14 cm

Cena wylicytowana
1 900 zł