Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

44. Sergey Aleksenok | Sea Scanery, 2017

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejSea Scanery, 2017
44
sea-scanery-2017-sergey-aleksenok

Sergey Aleksenok

Sea Scanery, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm, brak sygnatury