31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

55. | Sen, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiSen, 2013
55

Sen, 2013

olej, płótno, 180 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Eva Kas