Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

77. Sebastian Th. Voorn Boers [1828-1893] | Martwa natura z owocami

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura z owocami
77
martwa-natura-z-owocami-sebastian-th-voorn-boers-1828-1893-1028872martwa-natura-z-owocami-sebastian-th-voorn-boers-1828-1893-1285118

Sebastian Th. Voorn Boers [1828-1893] (1828-1893)

Martwa natura z owocami

olej, deska, 26 × 36 cm
sygn. p. d.: S. Voorn Boers

Cena wylicytowana
9 500 zł