73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

23. Sebastian Ślęczka | Chory, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiChory, 2017
Chory, 2017

Sebastian Ślęczka

Chory, 2017

akryl, tusz, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Ślęczka 2017

Cena wylicytowana
1 700 zł