18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

16. Sebastian Skoczylas | Zjawisko termiczne, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Zjawisko termiczne, 2019
Zjawisko termiczne, 2019

Sebastian Skoczylas (ur. 1979)

Zjawisko termiczne, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Zjawisko termincze | Sebastian Skoczylas 2019'

Sebastian Skoczylas Absolwent Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom orbonił w 2004 r. w pracowni prof. P. Błażejewskiego. Wcześniej ukończył PLSP w Lublinie. Obecnie związany z Warszawą. Autor wielu wystaw indywidualnych oraz uczestnik wielu wystaw zbiorowych. W 2004 r. wyróżniony w konkursie Fundacji im. Franciszki Eibisch. Wybrane wystawy indywidualne: 2015 - Galeria Mito, Warszawa; 2014 - Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Warszawa; 2012 - Galeria Elektor, Warszawa; 2005 - Centrum Olimpijskie, Warszawa. Jego prace znajdują się w zbiorach w Polsce i zagranicą.
Cena wylicytowana
9 500 zł