Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

41. Sasza (Szaje) Blonder | Pejzaż z domami

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pejzaż z domami
41
Pejzaż z domami - 1Pejzaż z domami - 2

Sasza (Szaje) Blonder (1909 Czortków - 1949 Paryż)

Pejzaż z domami

olej, tektura; 56 x 72 cm, sygn. p.d.: Blondel