11. Samuel Obodowski | Cesarea, 1923 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Cesarea, 1923 r.
cesarea-1923-r-samuel-obodowski

Samuel Obodowski (1892 Berszad na Ukrainie-1963 Tel Awiw)

Cesarea, 1923 r.

olej, płótno, 55 x 60 cm, sygn. i dat. l.d.: S. OBODOWSKI / CAESAREA 1923