Varia 38 / 21 października 2020

30. Salomon Maisner (Mejzner) | Portret góralki, 1915 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Portret góralki, 1915 r.
30
Salomon Maisner (Mejzner) | Portret góralki, 1915 r.

Salomon Maisner (Mejzner) (1886 Kalisz-1942 Łódź)

Portret góralki, 1915 r.

olej, płótno naklejone na tekturę, 24 x 21 cm, sygn. i dat. l.d.: S.Maisner / 1915.

Cena wylicytowana
1 000 zł