69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

71. Sabina Maria Grzyb | Turkusowy balonik, 2017

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiTurkusowy balonik, 2017
71
Turkusowy balonik, 2017

Sabina Maria Grzyb

Turkusowy balonik, 2017

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
600 zł