Aukcja Sztuki Fantastycznej / 25 czerwca 2022

44. Sabina Maria Grzyb | Kamikadze, 2022

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejKamikadze, 2022
44
Sabina Maria Grzyb | Kamikadze, 2022

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988)

Kamikadze, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygnowany p.d.: 'Sabina Maria'

Sabina Maria Grzyb
Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Malarstwa i Rzeźby. Tytuł magistra sztuki obroniła w marcu 2017. W malarstwie skupia się głównie na kompozycji i statycznych formach skalnych. Wplata realne motywy i przeżycia w oniryczne przestrzenie. Balansuje na granicach abstrakcji, fantastyki i realizmu zachowując przy tym własną, charakterystyczną i osobliwą formę.
Cena wylicytowana
18 000 zł