Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

22. S. Hiller | Portret Marszałka Piłsudskiego, 1933 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPortret Marszałka Piłsudskiego, 1933 r.
S. Hiller | Portret Marszałka Piłsudskiego, 1933 r.

S. Hiller (XX w.)

Portret Marszałka Piłsudskiego, 1933 r.

gwasz, papier, 27 x 20 cm
sygn. i dat. l. d.: S. HILLER, LONDYN, 1933.

Cena wywoławcza:
1 500 zł