89. Ryszard Zając | Hiszpanka, 1966 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Hiszpanka, 1966 r.
89
hiszpanka-1966-r-ryszard-zajac-1857738hiszpanka-1966-r-ryszard-zajac-1956787

Ryszard Zając (1929 Kosów Huculski - 2016 Binningen k. Bazylei)

Hiszpanka, 1966 r.

olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. P.G.: RY/ZA/ 66, opisany na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC/HISZPANKA 1966/ (81X 65)

Cena wylicytowana
15 000 zł