Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

68. Ryszard Zając | Architektura - Italia, 1975 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Architektura - Italia, 1975 r.
68
Architektura - Italia, 1975 r.

Ryszard Zając (1929-2016)

olej, płótno, 74 x 100 cm, sygn. i dat. p.d.: RYZA 75, na odwrocie: RYSZARD ZAJĄC, tytuł nieczytelnie