Varia 28 / 16 lutego 2019

70. Ryszard Stryjec | Szachy, 1988 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Szachy, 1988 r.
70
Szachy, 1988 r.

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Szachy, 1988 r.

akwaforta, papier, 41,5 x 32 cm (odcisk płyty)
sygn. na płycie l. d.: RYSZARD STRYJEC/1988 (?) GDAŃSK
sygn., dat. i opisany ołówkiem u dołu: Szachy akwaforta-sztych 57/96 Ryszard Stryjec Gdańsk 1988 rok

Cena wylicytowana
1 800 zł