Varia 37 / 26 września 2020

65. Ryszard Stryjec | Rajski ogród, 1982 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Rajski ogród, 1982 r.
65
ryszard-stryjec-rajski-ogrod-1982-r

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Rajski ogród, 1982 r.

akwaforta, sztych autorski, papier, 14,5 x 11 cm (odcisk płyty), 21,5 x 17,5 cm (arkusz)
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec 1982
opisany ołówkiem l. d.: Rajski ogród; pośrodku: akwaforta – sztych aut.
sygn. i dat. na płycie: 1952/ 1982 / RS

Cena wylicytowana
750 zł