Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

137. Ryszard Stryjec | Niepokoje gdańskie, 1980 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeNiepokoje gdańskie, 1980 r.
137
Niepokoje gdańskie, 1980 r.

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Niepokoje gdańskie, 1980 r.

akwaforta, papier, 29,8 x 24,5 cm (odcisk płyty)
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1980 r., opis. ołówkiem p. i śr. d.: Niepokoje gdańskie akwaforta – sztych aut.

Cena wylicytowana
1 200 zł