Varia 37 / 26 września 2020

64. Ryszard Stryjec | Melancholia, 1986 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Melancholia, 1986 r.
64
ryszard-stryjec-melancholia-1986-r

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Melancholia, 1986 r.

akwaforta, sztych autorski, papier, 12,5 x 8 cm (odcisk płyty), 20 x 14,4 cm (arkusz)
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec 1986
opisany ołówkiem l. d.: Melancholia; pośrodku: akw. –aut.
opisany na płycie: LE SOLEIL/ LUIT POUR /TOUT /LE MONDE i dat. na płycie l. d.: 1976

Cena wylicytowana
650 zł