Varia 37 / 26 września 2020

62. Ryszard Stryjec | Kot zimą, 1982 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Kot zimą, 1982 r.
62
ryszard-stryjec-kot-zima-1982-r

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Kot zimą, 1982 r.

akwaforta, sztych autorski, papier, 29 x 23 cm (odcisk płyty), 39,5 x 31 cm (arkusz)
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1982
opisany ołówkiem l. d.: Kot zimą; pośrodku: akwaforta – sztych aut.
sygn. i opisany na płycie l. d.: GDAŃSK/ R. STRYJEC 1982 WERSJA Z R 80

Cena wylicytowana
1 600 zł