Varia 37 / 26 września 2020

63. Ryszard Stryjec | Jednorożec II, 1989 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Jednorożec II, 1989 r.
63
ryszard-stryjec-jednorozec-ii-1989-r

Ryszard Stryjec (1932 Lipniszki k. Lidy-1997 Gdańsk)

Jednorożec II, 1989 r.

akwaforta, sztych autorski, papier, 26,5 x 34,6 cm (odcisk płyty), 35,5 x 42 cm (arkusz)
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Ryszard Stryjec Gdańsk 1989
opisany ołówkiem l. d.: Jednorożec II; pośrodku: akwaforta – sztych aut. stan III

Cena wylicytowana
1 700 zł