Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 5 grudnia 2020

94. Rudolf Sternad | Portret Heinricha Schultza, 1926 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiPortret Heinricha Schultza, 1926 r.
94
Rudolf Sternad | Portret Heinricha Schultza, 1926 r.

Rudolf Sternad (1880-1944)

Portret Heinricha Schultza, 1926 r.

akwarela, kość słoniowa, 16,5 x 14 cm; sygn. i dat. l. d.: Rud Sternad/1926; na odwrocie napis odręczny: Heinrich Schultz, Kunstanstalt/besitzer in Hamburg, Hartviensstr 5/ (...) Leben gemalt von Rudolf/Sternad Wien, I Stubenring 14/Hamburg, Oktober 1926”

Cena wylicytowana
2 600 zł