Varia (8) / 17 października 2015

33. Rudolf Priebe | Widok z łodziami

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria (8)Widok z łodziami
33
Widok z łodziami

Rudolf Priebe (1889 - 1956 Rudolfstadt)

Widok z łodziami

olej, płyta, 40 x 50 cm
sygn. l. d.: Priebe

Rudolf Priebe przed 1956 (?)
Cena wylicytowana
2 900 zł