69. Rudolf Priebe | Kuter rybacki na plaży

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Kuter rybacki na plaży
69
kuter-rybacki-na-plazy-rudolf-priebe

Rudolf Priebe (1889 - 1956 Rudolfstadt)

Kuter rybacki na plaży

olej, sklejka, 26 x 38,5 cm, sygn. l.d.: Priebe