Aukcja Varia (25) / 26 września 2018

63. Rudolf Lehmann | Włoski pastuszek, 1856 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Varia (25)Włoski pastuszek, 1856 r.
63
Włoski pastuszek, 1856 r.

Rudolf Lehmann (1819 Ottensen –1905 Bushey)

Włoski pastuszek, 1856 r.

olej, płótno, 45,5 × 34,5 cm sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Rud Lehmann Rom. 1856, na odwrocie orzeczenie Kazimierza Buczkowskiego z 1964 roku oraz notatka z niemieckiej gazety o artyście