Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

94. Roman Usarewicz | Konstrukcja przestrzeni, 1967 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiKonstrukcja przestrzeni, 1967 r.
94
Konstrukcja przestrzeni, 1967 r.

Roman Usarewicz (1923-1983)

olej, płótno, 82,5 × 70 cm
sygn. p.d.: R.Usarewicz
opisany na krośnie: Usarewicz/Roman, Gdańsk, ul.Mariacka (?)1967/Konstrukcja.Przestrzeni