Aukcja Prac na papierze (sztuka współczesna) / 20 kwietnia 2022

8. Roman Opałka | Szkic ilustracji, lata 50 XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na papierze (sztuka współczesna)Szkic ilustracji, lata 50 XX w.
szkic-ilustracji-lata-50-xx-w-roman-opalka

Roman Opałka (1931 Abbeville-Saint-Lucien - 2011 Rzym)

Szkic ilustracji, lata 50 XX w.

tusz, papier, 29 x 20 cm, sygn. p.d.: R. OPAŁKA

Cena wylicytowana
3 800 zł