Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

114. Roman Cieślewicz | Salto Mortale, 1956 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeSalto Mortale, 1956 r.
114
Salto Mortale, 1956 r.

Roman Cieślewicz (1930 Lwów – 1996 Paryż)

Salto Mortale, 1956 r.

plakat do filmu w reżyserii Viktora Tourjanskyego z 1953 r.
offset, papier, 58 x 86 cm
sygn. i dat. p. d.: Cieślewicz 56
stan zachowania bardzo dobry

Cena wylicytowana
1 200 zł