Varia 12 / 2 lipca 2016

75. Roman Borisovas | Kamieniczki w Wilnie

aAukcje archiwalneVaria 12Kamieniczki w Wilnie
75
Kamieniczki w Wilnie

Roman Borisovas (ur. 1949 Wilno)

Kamieniczki w Wilnie

akwarela, papier, 36 x 25,5 cm w św. passe-partout
sygn. l. d. ołówkiem: R. Borisovas oraz opis w jęz. litewskim
na odwrocie podpis artysty oraz pieczątka autorska