Dawny Gdańsk i okolice / 4 czerwca 2016

53. Roman Bertel | Widok na Zamek w Malborku

Strona głównaAukcje archiwalneDawny Gdańsk i okoliceWidok na Zamek w Malborku
53
Widok na Zamek w Malborku

Roman Bertel (XIX/XX w.)

Widok na Zamek w Malborku

akwaforta, akwatinta, papier, 13 x 20 cm (odcisk płyty)
sygn. ołówkiem p. d.: Roman Bertel, opisany ołówkiem l. d.: Die Marienburg

Cena wylicytowana
600 zł