32. Roma Jaruszewska | VR, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.VR, 2020
vr-2020-roma-jaruszewska

Roma Jaruszewska

VR, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Roma oraz opisana na odwrocie: Roma Jaruszewska 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł