79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

73. Roma Jaruszewska | Polar bear, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiPolar bear, 2018
73
Polar bear, 2018

Roma Jaruszewska

Polar bear, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Roma oraz na odwrocie: Roma Jaruszewska 2018

Cena wylicytowana
3 000 zł