75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

30. Roma Jaruszewska | Plaża, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiPlaża, 2018
30
Plaża, 2018

Roma Jaruszewska

Plaża, 2018

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. L.d. i na odwrocie

Cena wylicytowana
2 800 zł