41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

51. Roksana Kularska-Król | Królowa Nocy jako Fakirka, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiKrólowa Nocy jako Fakirka, 2014
51
Królowa Nocy jako Fakirka, 2014

Roksana Kularska-Król

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d. ro|ix|2014

Cena wylicytowana
600 zł