19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

19. Robert Motelski | Światło 16 kwietnia 06:47, 2020

aAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuŚwiatło 16 kwietnia 06:47, 2020
Światło 16 kwietnia 06:47, 2020 - 1Światło 16 kwietnia 06:47, 2020 - 2Światło 16 kwietnia 06:47, 2020 - 3Światło 16 kwietnia 06:47, 2020 - 4

Robert Motelski (ur. 1977)

Światło 16 kwietnia 06:47, 2020

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'ŚWIATŁO 16 KWIETNIA 6:47 | Robert Motelski 2020 r'

Cena wylicytowana
4 800 zł