24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

26. Robert Motelski | Światło 12 września 18:53, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuŚwiatło 12 września 18:53, 2020
26
swiatlo-12-wrzesnia-1853-2020-robert-motelski

Robert Motelski (ur. 1977)

Światło 12 września 18:53, 2020

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'ŚWIATŁO 12 WRZEŚNIA 18:53 | Robert Motelski 2020'

Robert Motelski
W 1997 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych Warszawie. W 2002 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie pod kierunkiem profesor Barbary Szubińskiej. Wcześniej studiował w pracowniach profesorów Antoniego Fałata, Andrzeja Sadowskiego i Ewy Pełki. Brał udział w ponad stu wystawach indywidualnych i zbiorowych. W 2004 r. otrzymał Stypendium Funduszu Promocji Twórczości z Ministerstwa Kultury i Sztuki. W 2008 roku otrzymał stypendium ,,Młoda Polska" z Narodowego Centrum Kultury. Jego prace znajdują się w wielu instytucjonalnych i prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą, a zainteresowania artystyczne skupiają się na studiowaniu pejzażu i na nowatorskim sposobie jego prezentacji.
Cena wylicytowana
6 000 zł