11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

46. Robert Motelski | Śnieg 27 grudnia 09:22, 2011

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuŚnieg 27 grudnia 09:22, 2011
46
Śnieg 27 grudnia 09:22, 2011 - 1Śnieg 27 grudnia 09:22, 2011 - 2

Robert Motelski (ur. 1977)

Śnieg 27 grudnia 09:22, 2011

olej, płótno, 45 x 81 cm, sygn. i opisany na odwrocie: ŚNIEG 27 GRUDNIA 09:22 | Robert Motelski 2011

Cena wylicytowana
2 200 zł