15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

31. Robert Motelski | Gwiazdy 26 września 22:56, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuGwiazdy 26 września 22:56, 2018
31
Gwiazdy 26 września 22:56, 2018

Robert Motelski (ur. 1977)

olej, akryl, płótno, 90 x 130 cm, opisany na odwrocie: GWIAZDY 26 WRZEŚNIA 22:56 | Robert Motelski 2017

Robert Motelski
W 1997 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych Warszawie. W 2002 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie pod kierunkiem profesor Barbary Szubińskiej. Wcześniej studiował w pracowniach profesorów Antoniego Fałata, Andrzeja Sadowskiego i Ewy Pełki. Brał udział w ponad stu wystawach indywidualnych i zbiorowych. W 2004 r. otrzymał Stypendium Funduszu Promocji Twórczości z Ministerstwa Kultury i Sztuki. W 2008 roku otrzymał stypendium ,,Młoda Polska" z Narodowego Centrum Kultury. Jego prace znajdują się w wielu instytucjonalnych i prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą, a zainteresowania artystyczne skupiają się na studiowaniu pejzażu i na nowatorskim sposobie jego prezentacji.
Cena wylicytowana
6 500 zł