12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

39. Robert Motelski | Gwiazdy 23 sierpnia 23:52, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaGwiazdy 23 sierpnia 23:52, 2018
39
Gwiazdy 23 sierpnia 23:52, 2018 - 1Gwiazdy 23 sierpnia 23:52, 2018 - 2

Robert Motelski (ur. 1977)

Gwiazdy 23 sierpnia 23:52, 2018

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie: Robert Motelski 2018

Robert Motelski
W 1997 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych Warszawie. W 2002 r. ukończył z wyróżnieniem Wydział Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie pod kierunkiem profesor Barbary Szubińskiej. Wcześniej studiował w pracowniach profesorów Antoniego Fałata, Andrzeja Sadowskiego i Ewy Pełki. Brał udział w ponad stu wystawach indywidualnych i zbiorowych. W 2004 r. otrzymał Stypendium Funduszu Promocji Twórczości z Ministerstwa Kultury i Sztuki. W 2008 roku otrzymał stypendium ,,Młoda Polska" z Narodowego Centrum Kultury. Jego prace znajdują się w wielu instytucjonalnych i prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą, a zainteresowania artystyczne skupiają się na studiowaniu pejzażu i na nowatorskim sposobie jego prezentacji.
Cena wylicytowana
8 000 zł