12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

19. Robert Listwan | MADE IN HEAVEN, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaMADE IN HEAVEN, 2017
MADE IN HEAVEN, 2017

Robert Listwan (ur. 1974)

MADE IN HEAVEN, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: "MADE IN HEAVEN" 2017 Robert Listwan

Robert Listwan Artysta malarz, obecnie mieszka i tworzy we wsi Kieźliny. W latach 1995-2000 studiował malarstwo i grafikę w Gdańskiej ASP pod kierunkiem Henryka Cześnika i Tomasza Bogusławskiego. W 1993 otrzymał stypendium krajowe, a w 1994 stypendium we Francji. Autor kilku wystaw indywidualnych oraz uczestnik wielu wystaw zbiorowych. Wybrane wystawy indywidualne: 2017 – „Connect”, Albin Upp Gallery, Oslo (Norwegia); 2017 – „Mam dzisiaj dobry dzień”, Galeria Wozownia, Toruń [razem z Małgorzatą Wielek-M]; 2016 – „Jutro będę kimś innym” Scena Margines, Olsztyn; 2014 – „Adrenaliny”, Galeria Fibak, Warszawa; 2012 – „Unplugged” BWA Olsztyn; 2010 – „Flat number fifty“ Stadens Museum for Kunst, Kopenhaga (Dania); 2010 – „Flat number fifty“, Galeria 69, Dorotowo; 2010 – „Flat number fifty“, GAP Gallery, Barcelona (Hiszpania). Prace w kolekcjach prywatnych w Polsce i zagranicą oraz w zbiorach Muzeum Warmii i Mazur.
Cena wylicytowana
3 400 zł