43. Robert Krężlak | Maskarada, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Maskarada, 2020
43
maskarada-2020-robert-krezlak

Robert Krężlak

Maskarada, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. i dat. l. d.: Krężlak 2020

Robert Krężlak Ur. w 1975 r. w Radomsku. W 2005 r. ukończył Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie - Wydział Artystyczny.  Dyplom z projektowania graficznego w pracowni prof. A. Desperaka. W 2009 ukończył studia podyplomowe - Rynek sztuki i antyków w Krakowskiej Akademii im.  Andrzeja  Frycza Modrzewskiego. Mieszka i tworzy we Wrocławiu, głównym tematem jego prac jest kobiecy akt. Aktywny twórczo na polach malarstwa, rysunku i grafiki komputerowej.
Cena wylicytowana
1 200 zł