1. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 grudnia 2015

1. Robert Jaworski | Zapis XVI - ziemia, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne1. Aukcja Sztuki XXI wiekuZapis XVI - ziemia, 2015
Zapis XVI - ziemia, 2015

Robert Jaworski

Zapis XVI - ziemia, 2015

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. i opisany na odwrocie: robert jaworski | zapis XVI ziemia | 2015

Robert Jaworski Studia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej ukończył w 1995 roku. Studia na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie ukończył w 2009 roku. Doktorant Studiów Doktoranckich na Wydziale Malarstwa ASP Warszawa. Wystawy indywidualne: 2015 ? ?Plemię?, Galeria Promocyjna, Warszawa; 2014 ? ?Bezludzie?, Galeria Styk, Warszawa; 2013 ? ?Fortece?, Galeria DAP 022, Warszawa; 2013 ? ?Karmniki?, Apteka Sztuki, Warszawa; 2011 ? ?Oranżeria?, Apteka Sztuki, Warszawa. Wybrane wystawy zbiorowe: 2015 ? ?4xco innego?, Galeria Lufcik DAP, Warszawa; 2012 - XI Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA, Ostrowiec Świętokrzyski.
Cena wylicytowana
1 500 zł