Varia® 43 / 18 września 2021

2. Robert Cleminson | Po polowaniu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Po polowaniu
Robert Cleminson | Po polowaniu

Robert Cleminson (1864-1903)

Po polowaniu

olej, płótno, 76 × 127 cm
sygn. l. d.: R. Cleminson

Cena wylicytowana
0 zł