Varia 24 / 30 czerwca 2018

50. Richard Gurch | Pejzaż, 1925 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Pejzaż, 1925 r.
50
Pejzaż, 1925 r.

Richard Gurch (1 poł. XX w.)

Pejzaż, 1925 r.

olej, płyta, 49 x 65 cm
sygn. i dat. p. d.: RICHARD GURCH / 1925

Cena wylicytowana
1 200 zł