61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

46. Renata Magda | Little friend, 2016

HomeAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiLittle friend, 2016
46
Little friend, 2016

Renata Magda

Little friend, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p. d. monogramem autorskim RENMAG oraz na odwrocie

Renata Magda Ur. w 1980 r. Kształciła się na Uniwersytecie Ludowym, gdzie pod kierownictwem mgr A. Kijowskiego uzyskała dyplom z malarstwa i tkaniny artystycznej. W latach 2002-2006 studiowała na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła specjalizację Malarstwo w pracowniach prof. S. Białogłowicza i prof. T. Boruty. W 2014 ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa pod kierunkiem prof. A. Bednarczyka i obroniła aneks z rysunku na pracowni dr. W. Kubiaka. Wybrane wystawy: 2015 - Wystawa zbiorowa, Akademicki Klub Żak, Lublin; 2015 - Wystawa zbiorowa, MDK, Kazimierz Dolny; 2015 - "Kobieta w obrazie", Kazimierz Dolny; 2014 - Wystawa zbiorowa, Klub Kadr, Warszawa; 2014 - Wystawa zbiorowa, Hotel Galaxy, Kraków; 2013 - Wystawa zbirowoa, Stary Browar, Poznań.
Cena wylicytowana
1 000 zł