11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

18. Renata Godlewska | Ucieczka z wielkiego miasta, 1991

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuUcieczka z wielkiego miasta, 1991
Ucieczka z wielkiego miasta, 1991

Renata Godlewska (ur. 1953)

olej, płótno, 110 x 150 cm, sygn. l.d RG oraz opisany na odwrocieRENATA GODLEWSKA | "UCIECZKA Z WIELKIEGO MIASTA" - OLEJ 1991 R

Renata Godlewska W 1979 roku ukończyła PWSSP w Gdańsku w pracowni prof. J. Zabłockiego. Miała wystawy indywidualne w Gdyni, Malmö oraz w Nowym Jorku. Współpracowała z europejskimi kreatorami mody, projektując scenografie do pokazów. Aktualnie zajmuje się scenografią teatralną. Jej prace, inspirowane estetyką lat 80-tych XX wieku, znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce i zagranicą.
Cena wylicytowana
9 000 zł